אפוטרופוס על גוף על האדם שמבקשים למנות לו אפוטרופוס (חסוי/ה)

לשיתוף המאמר

Facebook
Twitter
LinkedIn

לקביעת פגישה

מאמרים נוספים

לעורכת דין עפרה זיו ניסיון רב שנים של טיפול בתיקים רבים בנושא אפוטרופסות לגוף ו/או בתיקי אפוטרופסות לרכוש.

עו"ד עפרה זיו משמשת כאפוטרופסית חיצונית, אפוטרופסית שאינה קרובת משפחה לחסוי/ה על קשישים רבים.

מנעו מעצמכם כאב ראש מיותר ובירוקרטיה מכבידה הכוללת הגשת בקשה לבית המשפט למינוי אפוטרופוס לגוף ו/או לרכוש והתרוצצויות בין משרד הרווחה, משרד האפוטרופוס הכללי ולשכת הרווחה בעירייה.

ליצירת קשר עם עו"ד עפרה זיו התקשרו 03-6730117 או מלאו את טופס צור קשר ונציגנו ישוב אליכם בהקדם.

בקשה למינוי אפוטרופוס על גוף

אביהן של אלה ויונה הסובל ממחלת האלצהיימר, בשלב בינוני של המחלה, עומד לעבור ניתוח.

אבא שלנו חייב לעבור ניתוח ואנו נמצאות פה, בבית המשפט וממתינות להחלטת בית המשפט למנות אותנו כאפוטרופסיות על גופו של אבינו.

את אלה, חברת ילדות שלי ואת אחותה יונה פגשתי במסדרון בית המשפט, לאחר שלא היה לי עמן קשר הרבה שנים. מה אתן עושות פה? שאלתי אותן. הן ספרו לי כי אבא שלהן מאושפז בבית החולים וחייב לעבור ניתוח. אבא שלנו אינו צלול בדעתו ולכן הגשנו בקשה להתמנות כאפוטרופסיות עליו לצורך חתימה על הסכמה לניתוח. אנחנו מאוד מודאגות ובמקום לשבת על יד מיטת אבינו אנו נאלצות להמתין כאן במסדרון להחלטת בית המשפט.

ניסיתי להרגיע אותן, אמרתי להן כי מספיק שאחת מהן הייתה מגיעה לבית המשפט ומגישה את הבקשה. אבל, אמרה לי יונה, יש צורך בהסכמת שתינו. הסברתי להן כי מספיק שבית המשפט ימנה אפוטרופוס אחת על אביהן בהסכמת האחות השנייה. אחת מהן תגיש את הבקשה והשנייה תשהה בבית החולים על יד אביהן החולה.

רציתי לסייע להן בהחשת קבלת החלטת השופטת, אולם באותו רגע יצאה מלשכת השופטת המתמחה ובידה החלטה חתומה על ידי השופטת הממנה את אלה ויונה כאפוטרופסיות זמניות על אביהן. הן נשמו לרווחה ומיהרו לחזור לבית החולים לסעוד את אביהן החולה. המתמחה של השופטת הוסיפה כי המזכירות תעביר את החלטת השופטת, באמצעות הפקס לגורמים המוסמכים בבית החולים.

עו"ד עפרה זיו תיתן לכם מידע משפטי, תענה על כל שאלה שתשאלו,
תיתן לכם יעוץ וטיפול משפטי מקצועי מסור ומהימן.
Scroll to Top
פתיחה
1
שלום וברכה
Call Now Button דילוג לתוכן